Eğitim

Engin sürücü kursu eğitim bilgi

ENGİN SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM

Engin sürücü kursu ile ehliyetinizi güvenle alın, teorik ders tekrarları, ek direksiyon ders imkanları, sınırsız smilasyon eğitimi gibi sizi trafiğe hazırlayacak her türlü imkanları kullanarak ehliyetinizi aldıktan sonra trafikte güvenle seyahat edebileceğiniz düzeye gelmenizde yardımcı oluyoruz

Özel şehir içi sürücü

Türkiye'deki sürücü kurslarında değişimin öncüleri arasında yer alan Yeni Engin sürücü kursu tüm bu birikimin bir ürünü olarak sektöründeki değişimlere hızla uyum sağlamaktadır. Yeni engin sürücü kursu hizmet verdiği tüm ehliyet sınıflarında güçlü müşteri portföyü ve memnuniyeti ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Defansif Sürücü

Biz herhangi bir sürüş deneyimi veya direksiyon kontrolünü olmayan öğrencileri yardımcı oluruz. Sürücü adayımızı eğitmenlerimiz sürüş dersleri öğretecek. Yeni engin sürücü kursu defansif sürüş teknikleri eğitimi trafikte ortaya çıkabilecek sorunlarla başa çıkabilmeyi amaçlar. Genelde "Korumacı" sürüş olarak da adlandırılan defansif sürüş teknikleri eğitimi bireysel olarak da, kurumsal olarak da verilebilmektedir. Hayatına ve çevresindekilerin yaşamına önem veren her sürücünün alması gereken defansif sürüş teknikleri eğitimleri, araç kullanmaya yeni başlayan sürücülere de tecrübeli şoförlere de uygulanmaktadır.

Teorik Dersler

Ülkemizde meydana gelen trafik kazalarının yaklaşık % 90’ı insanların hataları sonucu meydana gelmektedir. Bu nedenle trafik kazalarından korunmak için trafik kurallarını öğrenip, bu kuralları uygulamak çok önemlidir. Trafik kurallarını öğrenmeniz, uygulamanız, uymayı alışkanlık haline getirmeniz ve uymayanları uyarmanız, trafik kazalarına karışma ihtimalinizi azaltacak en önemli güvenceniz olacaktır.

Trafik güvenliği eğitimleri

Normal sürücülere , filo sahipleri ve işletmecilerine, büyük şirketlere ve hükümet yetkililerine eğitim veren, saygın Trafik Güvenlik Eğitimi Akademileri ile işbirliği yaparak eğitim hizmeti sunmaktadır. Uzman ekiplerimiz, trafik güvenliği eğitimi alan tüm stajyerlere trafik güvenliği konusunda etkili müdahaleleler yapabilmeleri ve doğru araçları kullanabilmeleri için rehberlik ve destek hizmeti sunmaktadır.

Güvenli sürüs dersleri

3 temel amacı bulunmaktadır. Bunlardan ilki sürücülere güvenli ve defansif sürüş tekniklerini öğretmek ve önemini anlatmak, diğeri trafikte yapılan hataları güvenli bir ortamda uygulamalı olarak göstermek ve kişisel becerilerin gelişmesini sağlamak, bir diğeri ise farklı zeminlerde araç kullanma yeteneğini artırmak ve oluşabilecek kazaları önlemektir. Eğitim dahilinde sürücülere kaygan zeminlerde daha hızlı değil, nasıl daha güvenli araç kullanılacağı öğretilmekte ve sürücülere, olabilecek kazalardan korunmak için defansif(savunma) sürüş teknikleri anlatılmaktadır..

sürücü kursu hizmet

sürücü kursu hizmet t