OTOMOBİL direksyon eğitimi
Özel Şehir İçi Direksiyon Dersleri

Türkiye'deki sürücü kurslarında değişimin öncüleri arasında yer alan Yeni Engin sürücü kursu tüm bu birikimin bir ürünü olarak sektöründeki değişimlere hızla uyum sağlamaktadır. Yeni engin sürücü kursu hizmet verdiği tüm ehliyet sınıflarında güçlü müşteri portföyü ve memnuniyeti ile faaliyetlerine devam etmektedir. Direksiyon derslerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ılaşmak ve bizle tanışmak için ofisimize bekleriz

DEVAMI

Sürüş Teknikleri
Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi

Sürücülere güvenli ve defansif sürüş tekniklerini öğretmek ve önemini anlatmak, trafikte yapılan hataları güvenli bir ortamda uygulamalı olarak göstermek ve kişisel becerilerin gelişmesini sağlamak, farklı zeminlerde araç kullanma yeteneğini artırmak ve oluşabilecek kazaları önlemektir. Eğitim dahilinde sürücülere kaygan zeminlerde daha hızlı değil, nasıl daha güvenli araç kullanılacağı öğretilmekte ve sürücülere ..

DEVAMI

trafik ve çevre eğitimi
Trafik Güvenliği ve Teorik Eğitimleri

Ülkemizde meydana gelen trafik kazalarının yaklaşık % 90’ı insanların hataları sonucu meydana gelmektedir. Bu nedenle trafik kazalarından korunmak için trafik kurallarını öğrenip, bu kuralları uygulamak çok önemlidir. Trafik kurallarını öğrenmeniz, uygulamanız, uymayı alışkanlık haline getirmeniz ve uymayanları uyarmanız, trafik kazalarına karışma ihtimalinizi azaltacak en önemli güvenceniz olacaktır.

DEVAMI

ENGİN SÜRÜCÜ KURSU
EHLİYET SINIFLARI